среда, 15.09.2010, 06:44 -> 08:33
Концерт поводом 70. Леноновог рођендана
Месеца дана након 70. рођендана Џона Ленона у Њујорку ће бити одржан „ол стар“ концерт у његову част, а сав приход иде у добротворне сврхе.
Добротворни концерт поводом 70 година од рођења Џона Ленона на којем ће, поред осталих, наступити Џексон Браун и Синди Лопер, заказан је за 12. новембар у Њујорку.
Приход од концерта у „Бикон театру" (Beacon Theatre) намењен је фондацији Свирком до промена (Playing for Change) која промовише мир кроз музику.
Међу извођачима ће бити и Пати Смит, Ејми Ман и Шелби Лин.
Ленон је убијен пре 30 година, два месеца после 40. рођендана.
Рођен је 9. октобра 1940.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар