среда, 21.07.2010, 14:31 -> 23:46
„Сканк ананси“ објавили спот снимљен у Београду
Спот који је група „Сканк ананси“ снимила крајем јуна у Београду премијерно је пуштен јуче на сајту музичког часописа „Керанг“. Осим што се „на задњем седишту њеног аута“ појављује глумац Бојан Димитријевић, визуелно га ама баш ништа не везује за српску престоницу.
Алтернативни британски састав „Сканк ананси" (Skunk Anansie) објавио је јуче спот за песму "My Ugly Boy", који је снимљен током боравка Британаца у Београду, где су 28. јуна одржали концерт у башти Студентског културног центра.
Промотер „Легаси" тада је најавио да ће „Сканк ананси" после концерта остати још један дан у Београду како би снимио спот.
Спот премијерно објављен на страни музичког часописа www.kerrang.com, приказује певачицу Скин како у једној подземној гаражи у вожњи уништава аутомобил Бе-Ем-Ве.
Љубавне сцене дели са глумцем Бојаном Димитријевићем, најпознатијим по улози наркомана Пикца у серији „Вратиће се роде".
Песма "My Ugly Boy" појавиће се у Великој Британији 16. августа као најавни сингл за нови албум "Wonderlustre", чије је објављивање предвиђено за 13. септембар.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 3
Пошаљи коментар