Читај ми!

Никоме бесплатне карте за „Евросонг“!

Карте за „Песму Евровизије“, која ће у мају идуће године бити организована у Бечу, коштаће од 30 до више стотина евра, саопштио је генерални директор аустријске државне телевизије ОРФ Александар Врабец подвукавши да „неће бити бесплатних карата - ни за кога“.

Продаја карата, како је најавио, почеће још пре средине децембра.

Тренутно, како је рекао, у оптицају могу бити само фалсификоване карте, јер ће око 100.000 званичних карата, за укупно девет манифестација, ускоро бити спремне за продају, при чему ће бити „велика понуда разних категорија, цена и пакета“.

Врабец је изразио наду да ће што већи број људи да се одлучи за комплет карата.

Један део карата намењен је за обожаваоце из изностранства, један део за званичне фан клубове, а остатак ће бити у слободној продаји.

Врабец је подвукао да неће бити бесплатних карата, додајући „ни за кога“.

ОРФ најављује да ће се потрудити да што више људи ужива у „Евросонгу“, и да ће се по ценама оријентисати на оне из Данске, где је најскуппља ВИП категорија коштала око 300 евра.

Продаја карата била је најављена за средину новембра, али је одложена за месец дана.

Врабец истиче да сви који желе да присуствују „Песми Евровизије“ треба да пожуре, и то не само за карте, већ и спонзори, пошто је огромно интересовање за спонзорске пакете, који су готово већ распродати.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 17. фебруар 2026.
4° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом