Читај ми!

Марк Нофлер вечерас у Aрени

У оквиру европске турнеје посвећене албуму "Privateering" Марк Нофлер вечерас ће у Комбанк арени свирати нове песме, али и подсетити београдску публику на хитове бенда „Дајер стрејтс", попут "Sultan of Swing", "Money for Nothing", "Romeo and Juliet", "Walk of Life".

Фронтмен бенда „Дајер стрејтс" (Dire Straits), гитариста, аутор и певач Марк Нофлер наступиће вечерас у Комбанк арени.

Чувени музичар у Београд долази из Софије са својим осмочланим бендом.

Наступ у Београду биће четврти на његовој европској турнеји поводом новог албума Privateering, који је издала кућа "Universal Music".

На концерту у Комбанк арени, публика ће, осим нових нумера, чути и песме групе „Дајер стрејтс", као што су Sultan of Swing, Money for Nothing, Romeo and Juliet, Walk of Life.

„Старе песме 'Стрejтса' обележиле су животе многих. Наравно, уносим неке промене у свирању ту и тамо како бих их одржао живим и смисленим и удаљио их од кабаретског извођења. Волим да свирам старе песме. Написао сам их и људи воле да их чују, и то је то", рекао је Нофлер.

Улазнице се продају по ценама од 3.000, 3.400, 3.600, 3.800, 4.000 и 4.600 динара.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 23. септембар 2025.
29° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом