Неизвесна судбина концерта "Дипеш мод"

До краја недеље, организатори ће имати коначну информацију да ли ће "Туборг грин" у Београду бити одржан са закашњењем или потпуно отказан. Фестивал, најављен за 20. мај, доведен у питање због болести певача групе "Дипеш мод".

Организатори "Туборг грин" фестивала замолили су данас купце карата да се стрпе до краја недеље када ће бити дефинитивно познато да ли ће у Београду бити одржан фестивал на коме су главне звезде енглески електро-поп састав "Дипеш мод".

"Егзит" је саопштио да ће организатори до краја недеље имати "коначну информацију да ли ће фестивал у Београду бити одржан са закашњењем или потпуно отказан".

Трећи "Туборг грин" је био најављен за 20. мај на београдском Ушћу уз наступе и бендова "Лејдитрон" и "Моторс", али је учешће "Дипеш мод" и самим тиме одржавање фестивала доведено у питање после изненадне болести певача Дејва Гана.

Због Гановог гастроентеритиса нису одржани концерти између 12. и 21. маја у Атини, Истанбулу, Букурешту, Београду и Загребу, уз напомену да ће касније бити саопштено да ли ће ти наступи бити дефинитивно отказани или померени за други термин.

"Све који желе новац назад, без обзира на то да ли ће фестивал бити одржан накнадно или не, обавештавамо да ће процес враћања новца почети у понедељак, 25. маја, и да ћемо их о времену, месту и начину замене улазница за новац детаљно информисати до краја ове недеље", наводи "Егзит".

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
9° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом