Читај ми!

Бенксијев нови мурал – одоше зуби ако кинете

Становници Бристола добили су мурал на којем је приказана старица којој након кијања излети протеза. Аутор је, у то више нема сумње, мистериозни Бенкси.

Мања група Бристолаца била је окупљена око 11 сати око мурала који је јутрос освануо у Улици Вејл.

Како су грађани навели, чекали су подне како би видели мурал у пуном сјају када га обасја сунце, пише онлајн издање Бристол поста.

Потврђено је да је слика на зиду, на којој је приказана бака којој након кијања излети протеза, рад чувеног Бенксија.

Мурали овог уличног уметника углавном на комичан начин указују на актуелна светска дешавања па се претпоставља да кијање има везе са ковидом 19.

Улица Вејл позната је као најстрмија у Енглеској и у њој се сваке године одржава такмичење у котрљању јаја. Тврдо куваних, наравно.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
14° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом