Плажа из филма са Дикаприом затворена до даљег

Тајландске власти најавиле су да ће плажа, коју је прославио филм „Плажа“ Леонарда Дикаприја, до даљег остати затворена како би се опоравила од штете коју су јој нанели туристи.

Плажа из филма са Дикаприом затворена до даљег Плажа из филма са Дикаприом затворена до даљег

У марту је објављено да ће туристима бити забрањен долазак на чувену плажу Маја беј у периоду од 1. јуна до 30. септембра.

Сада је саопштено да ће залив, који је део националног парка, бити затворен од 1. октобра до даљег, пренео је АП.

Медији су раније писали да ће Маја беј бити затворен да би се опоравили корални гребени и морски живот.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

четвртак, 26. фебруар 2026.
9° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом