Motociklista sa fantomkom i oružjem uhapšen u Kraljevu
Policija u Kraljevu uhapsila je muškarca kod koga je pronašla oružje, pošto je, maskiran fantomkom, pokušao da pobegne na motociklu.
Uhapšen je M. M. (28) iz Novog Sada zbog osnova sumnje da je izvršio krivična dela nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija i ometanje službenog lica u vršenju službene dužnosti, saopštila je PU Kraljevo.
Kako se navodi, policija je dobila prijavu da je u Čibukovačkoj ulici uočeno lice maskirano fantomkom, nakon čega su izašli na lice mesta i zatekli osumnjičenog koji je pokušao da pobegne na motociklu.
Kod M. M. je pronađen pištolj za koji nije posedovao odobrenje nadležnih organa.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Kraljevu.
Коментари