Читај ми!

Fudbal - Kv. za Ligu konferencije: Partizan - Hibernijan

Fudbaleri Partizana nalaze se pred još jednim evropskim izazovom.

Posle sjajnog dvomeča protiv ukrajinske Oleksandrije i ukupne pobede od 6:0, sledi odmeravanje snaga protiv škotskog Hibernijana.

Već u četvrtak navijači crno-belih imaće priliku da ponovo napune stadion i daju podršku mladom timu Partizana koji je posle 4 utakmice u Evropi već stekao simpatije šire sportske javnosti zbog borbenosti i želje sa kojom ulaze u svaku utakmicu.

Koliko će taj projekat novog rukovodstva i trenera Blagojevića zaživeti zavisi od toga da li će Partizan igrati u Evropi ili ne.

Ako pobede Hibernijan u Beogradu makar i minimalnim rezultatom imaće priliku da sa najmlađim timom koji je ikada igrao u Evropi stignu do plej ofa za Ligu konferencije.

Rival im je treći klub po kvalitetu u Škotskoj. Posle neprikosnovenih Seltika i Glazgov rendžersa, Hibernijan je po klavitetu sledeći tim. Imaju tradiciju dugu 150 godina ali trenutno nemaju tim bogat fudbalskim majstorima. Dakle Partizan ima svoju šansu da u 180 minuta stigne do željenog cilja pogotovo što će biti jači za Jurčevića i Milića.

Utakmica Partizan - Hibernijan igra se u četvrtak od 21 čas. Direktan prenos je na Prvom programu a komentator je Predrag Strajnić. 

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом