Читај ми!

Fudbal: Kipar - Srbija

Fudbalska reprezentacija Srbije neuspešno je započela seriju pripremnih utakmica za EURO, koji nas očekuje u junu i julu.

Na gostovanju u Moskvi je pretrpljen najubedljiviji poraz od kada je selektor nacionalnog tima Dragan Stojković.

Pokušao je Piksi do promeni sistem, da igra sa četiri igrača u poslednjoj liniji, međutim, svi planovi su pali u vodu kada je Gajić zaradio crveni karton, a kola krenula nezadrživo nizbrdo. Zbog ovakvog razvoja situacije, i kombinovanja u izboru igrača, iz meča u Moskvi nismo dobili baš ništa.

Nova prilika je u ponedeljak na Kipru. Objektivno slabiji rival od Rusije sa kojim Srbija i njen selektor ne bi smeli da se kockaju, jer dodatno urušavanje ugleda reprezentacije na manje od sto dana pred EURO nikome neće odgovarati.

Utakmica protiv Kipra se igra u ponedeljak u Larnaki na stadionu AEK arena, a početak je u 18 časova. Prenos meča je na Prvom programu RTS -a. Komentator je Miloš Krivokapić.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом