Ja volim Srbiju

I ove nedelje poznate ličnosti iz sveta muzike, glume i sporta, podeljeni u dva tima, pokazaće koliko vole i poznaju Srbiju, a ko će biti bolji - saznaćemo u 20.55 na Prvom programu RTS-a.

U plavom timu, čiji je kapiten Nele Karajlić takmiče se: glumac Slobodan Ćustić, Ognjen Stojanović - najuspešniji reprezentativac u triatlonu i Nemanja Milovanović - evropski prvak u automobilizmu.

Boje crvenog tima, koji predvodi Nenad Okanović, braniće: violinista i vokalni solista Filp Pat, Velimir Stjepanović - evropski prvak u plivanju i Rade Ćosić, glumac i reditelj.

Ko je imao više muzičkog sluha, ko je bio bolji đak iz geografije, ko je osnovnu školu završio sa svim peticama, ko je najbolji recitator među glumcima, a kome točak sreće nije doneo pobedu - videćemo u ovoj epizodi.

Voditeljka kviza "Ja volim Srbiju“ je Dragana Kosjerina.

Reditelj: Darko Kamarit



Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом