Vojvodina "preplivala" Taš

U derbi-susretu sedmog kola prvenstva Srbije za vaterpoliste večeras je ekipa novosadske Vojvodine kao gost savladala tim Beograda sa 10:9 (2:3, 2:2, 4:2, 2:2). Partizan, i dalje, u ubedljivom vođstvu, naravno, bez poraza u, do sada, sedam odigranih kola.

U bazenu plivališta "Tašmajdan", pred nekoliko stotina gledalaca, utakmicu su sudili Golijanin i Ragač.

U prethodnim mečevima ovog kola, u Obrenovcu je tim domaćeg TENT-a savladao ekipu Studenta sa 8:7, dok su vaterpolisti Partizana kao gosti pobedili sastav Niša sa 9:7.

Trenutna tabela:

1. Partizan 7 7 0 0 100:18 21

2. Vojvodina 7 5 0 2 71:54 15

3. Beograd 7 4 0 3 64:51 12

4. Student 7 1 2 4 41:64 5

5. Niš 7 1 1 5 40:65 4

6. TENT 7 1 1 5 38:92 4

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 13. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом