Kibicfenster

Pogled u blisku budućnost i najava događaja u kulturi

Gost emisije je Vladislava Gordić Petković, profesorka na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu.

Najavićemo dve tribine na kojima naša sagovornica učestvuje: promociju romana Nebojše Milenkovića "Nešto što strašno podseća na život" (Akademska knjiga, 2019) u utorak u 19 časova u Bulevaru Books u Novom Sadu i promociju romana Toni Morison "Najplavlje oko" u četvrtak u 19 časova u Domu kulture Studentski grad u Beogradu.

Svoje najave važnih događaja iz oblasti pozorišne, filmske, muzičke umetnosti i popularne kulture saopštiće: Mira Knežević, Ana Vučković Denčić, Gorica Pilipović i Sara Arsenović.

Voditelj emisije: Saša Ćirić

Кибицфенстер

Autor:
Група аутора

У некој врсти културног информатора за недељу која је почела, чућете аргументован избор и препоруку новинара и уредника РБ 2 из догађаја у култури који су у понуди у тој недељи. Свака емисија има и госта (госте), чији избор диктира актуелност – то је неко ко нешто ради у тој недељи или је везан за неки пројекат који је у току. [ детаљније ]

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом