Šta je Antonio Banderas poželeo na ćerkinom venčanju 

Nepoznati detalji sa venčanja ćerke Antonija Banderasa i Melani Grifit, proteklog vikenda u Valjadolidu. Šta je tata poželeo svojoj mezimici Steli i njenom suprugu.

Stela del Karmen Banderas, ćerka Antonija Banderasa i Melani Grifit, proteklog vikenda je, u ambijentu srednjovekovnog manastira iz 12. veka u Valjadolidu, izgovorila sudbonosno "da" svom izabraniku, Aleksu Gruzinskom.

Par se poznaje gotovo čitavog života, a veridbu su objavili prošle godine.

Venčanje je bilo je bukvalno "blindirano", bez prisustva medija, takoreći u tajnosti, pa su slike i snimci sa ceremonije vrlo oskudni, ali su se španski novinari potrudili da do njih dođu preko zvanica koje su ponešto podelile na društvenim mrežama. 

Ambijent je bio sa mnogo zavesa i baldahina od tila, pod svetlošću sveća. Za muziku je bio zaslužan gitaristički bend tatinog projekta, Soho Teatra, a jela se pršuta i krokete.

Torta je bila dugačka, bela, voćna, sa hrpom malina na vrhu.

Svadbi je prisustvovalo oko 200 zvanica, a glumac je, u naknadnoj objavi na Instagramu, rekao da je to bilo "porodično okupljanje, prepuno emocija, radosti i smeha" i zahvalio se svima koji su mu prisustvovali.

U govoru na venčanju poželeo je sebi i svojoj bivšoj supruzi Melani, da što pre dobiju unuče, a mladencima da se ostvare kao roditelji.

U jednom trenutku je izašao da bi dao izjavu novinarima koji su se sjatili u okolini, i sa njima nazdravio.

Stela je rođena 1996, iste godine kada su se njeni roditelji venčali. Holivudske zvezde bile su u braku do 2015.

Stela je Antoniju jedino dete, dok Melani ima još dvoje dece: Aleksandra Bauera, iz braka sa Stivenom Bauerom, koga pamtimo iz De Palminog Lica sa ožiljkom, gde je glumio uz Ala Pačina, te već planetarno poznatu glumicu Dakotu Džonson, koju je dobila u braku sa Donom Džonsonom.

четвртак, 30. октобар 2025.
24° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом