среда, 10.03.2010, 16:22 -> 12:19
štampaj„Tokio hotel“ samo u Beogradu
Posle otkazanog nastupa u Zagrebu, nemački bend „Tokio hotel“ jedini balkanski koncert premestio u „Beogradsku arenu“. Prodaja karata za nastup 28. marta počela je danas. Predstavnici „Arene" najavljuju da će, u saradnji sa MTV-jem, nastojati da redovno dovode nove muzičke zvezde čija su ciljna grupa tinejdžeri.
Nemačka grupa „Tokio hotel", koja je pre tri godine otkazala koncert u Beogradu, sviraće 28. marta u „Beogradskoj areni", saopštili su danas predstavnici „Arene" i muzičke TV mreže MTV na konferenciji za novinare u Beogradu, na kojoj je obelodanjena njihova nova, strateška saradnja.
„Tokio hotel", tinejdžerska atrakcija iz Nemačke, dolazi u Beograd jer se, prema rečima organizatora, za to ukazala prilika pošto je bend otkazao koncert u Zagrebu, koji je trebalo da bude jedini u regionu Balkana.
Generalni direktor regionalnog MTV-a Tomas Er je rekao da je ta televizija, kao promoter, veoma zahvalan Areni što je „povukla" ovaj koncert, i dodao da sada MTV „ima misiju da u Beograd dovede sve obožavatelje 'Tokio hotela' iz regiona".
Direktor „Beogradske arene" Dejan Petričević najavio je da će nadalje, u sklopu tešnje saradnje sa MTV-jem, „Arena" nastojati da redovno dovodi nove muzičke zvezde čija su ciljna grupacija tinejdžeri.
„MTV promoviše specifičnu estetiku koja u Srbiji nije dovoljno zastupljena, pa je ovo pokušaj edukacije publike", dodao je Petričević, uz ocenu da je trenutna koncertna ponuda u Srbiji orijentisana na roditelje, a ne na njihovu decu.
„I klinci su fanovi, ali (za razliku od roditelja) nemaju novca, i za njih je ponuda najmanja, jer je tu (koncertni) posao najrizičniji", rekao je direktor „Arene", koji je, međutim, ukazao da su bendovi koje slušaju roditelji dece „sve stariji", i da je dovođenje „budućih velikih zvezda" zapravo „stvaranje baze za budućnost".
Prodaja karata za koncert „Tokio hotela" počela je danas, po cenama od 2.900 dinara za parter, 3.900 dinara za tribine i 4.900 dinara za „fan pit". Više podataka o prodajnim mestima može se naći na sajtu „Arene".
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 3
Пошаљи коментар