Пијан се попео у кабину крана да дремне

Студент из Аустрије, који се претходне вечери напио са друштвом, пробудио се у кабини крана на градилишту, на висини од 45 метара и "нема појма како је доспео тамо".

Штефан Хохенварт, 28-годишњи студент из Граца, толико се напио са другарима да је уместо кући, из паба отишао на оближње градилиште и попео се у кабину дизалице која се налази на 45 метара висине.

Тамо га је наредног јутра пронашао оператер крана и позвао полицију, којој је требало доста времена да га пробуди и спусти доле.

Штефан се полицајцима клео да нема појма како је доспео у кабину. Они су га одвезли кући, и против њега неће поднети пријаву јер није направио никакву штету.

"Грађевински радници дошли су на посао ујутро и оператер дизалице био је шокиран када се попео и видео да у кабини хрче младић", рекао је представник за штампу полиције, додавши да је Штефана сам бог сачувао да онако пијан не падне док се пео.

Последње чега се младић сећа било је да је изашао из паба и да му се спавало.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 07. новембар 2025.
9° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом