четвртак, 01.01.2009, 17:42 -> 20:50
štampajЦрно-беле близнакиње по други пут
Британски брачни пар по други пут добио је близнакиње различите боје коже. Постали су јединствени међу милион парова. Стручњаци кажу да је толико вероватно да се понови необична игра природе.
Британски брачни пар је победио све законе вероватноће. Мушкарац је црне боје коже, жена је је белкиња. Пре седам година добили су две девојчице близнакиње, једну белу, са мајчиним плавим очима и црвеном косом и другу, која је боју коже, очију и косе наследила од оца.
Када су недавно добили још један пар тако различитих црно-белих близнакиња, постали су јединствени међу милион парова. Толико је, наиме, вероватно да се понови необична игра природе, кажу стручњаци.
Њих двоје су, међутим, пред порођај у шали покушали да се кладе хоће ли се она поновити, али су их кладионичари одбили. Сад им, уколико се одлуче на трећу срећу, нуде опкладу један према 10.000!
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар