Облачно и нестабилно време, местимично са кишом и пљусковима са грмљавином
У првом делу дана суво, после подне биће услова за кишу, пљускове и грмљавину. Понегде су могуће непогоде с градом и олујним ветром. Највиша дневна температура од 27 до 33 степена. У главном граду и сунце и облаци, могућ пљусак. Температура до 29 степени.
У Србији променљиво облачно и нестабилно време, пре подне углавном суво, после подне местимично са кишом и пљусковима са грмљавином, израженијим на западу и југу Србије, а увече и у току ноћи ка среди у централним крајевима.
Локално је могућа и појава града и јаког ветра.
Дуваће слаб и умерен, западни и северозападни ветар, увече у Војводини у појачању.
Најнижа температура од 15 до 20 степени, а највиша дневна од 27 до 33.
У Београду променљиво облачно време са сунчаним интервалима. Крајем дана и у току ноћи у појединим деловима града могућа је киша или краткотрајни пљусак са грмљавином.
Најнижа температура око 20 степени, а највиша дневна око 29.
Идућих седам дана у Србији се очекује променљиво време уз смену сунчаних и облачних интервала, али и краткотрајних пљускова са грмљавином.
Максимална температура биће углавном у интервалу од 24 до 32 степена, на југу Србије у петак око 21.
Коментари