Читај ми!

Пролеће у јануару – температура до 19 степени

У низу веома топлих дана среда ће изгледа бити најтоплија уз температуру 10 до 15 степени изнад просека за ово доба године. Ујутру ће бити од 1 до 10, а током дана до 19 степени. А онда увече и током ноћи промена времена, са севера и северозапада стижу облаци и хладнији ваздух.

Ујутро по котлинама југозападне и јужне Србије местимично магла, која се понегде може задржати дуже током преподнева. У току дана умерено облачно и натпросечно топло.

Увече наоблачење са севера, понегде с кишом, а током ноћи слаба киша се очекује понегде и на западу земље.

Дуваће слаб и умерен ветар, на планинама повремено јак, јужни и југозападни, увече и током ноћи на северу и западу у скретању на северни и северозападни.

Јутарња температура од 1 до 10, највиша дневна од 10 до 19 степени.

У Београду дан умерено облачан уз 19 степени, а увече јаче наоблачење. На Бадњи дан осетно хладније, у нижим пределима с кишом, а у брдско-планинским са снегом

уторак, 05. август 2025.
21° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом