Кубански плесни маратон

На фестивалу означеном као оаза толеранције и хедонизма, одржаном на Куби, хиљаде младих уживало уз звуке електронске музике.

Хиљаде младих на Куби уживало уз звуке електронске музике, на фестивалу означеном као оаза толеранције и хедонизма.

Електронски и хип-хоп "Ротиља фестивал", одржан на предивној плажи 57 километара удаљеној од Хаване, привукао је Кубанце са свих делова острва, на 72-часовни плесни маратон.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 26. јануар 2026.
8° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом