Девојчица у веш машини

Лутке и играчке нису биле довољне једној трогодишњој девојчици, па је непажњу родитеља искористила да се поигра у веш машини. По уласку у бубањ, стопала су јој се заглавила, а након интервенције ватрогасаца девојчица је спасена.

Да дечја игра може да зада главобоље потврђује и прича из југоисточне кинеске провинције Фуџијан. Лутке и играчке нису биле довољне трогодишњој девојчици, у граду Нинџу, па је непажњу родитеља искористила да се сама поигра у веш машини.

По уласку у бубањ, стопала су јој се заглавила у жљебу. У помоћ су морали да притекну ватрогасци. Машину су читав сат секли на делове да би ослободили уплашено дете. Покушаји мајке да је смири шољом млека, нису много помогли. Уплакана и са мањим огреботинама по ногама, девојчица је пренета у болницу.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 26. јануар 2026.
7° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом