Пуцњава у фабрици пива у Милвокију, најмање седам мртвих

Најмање седам особа је убијено приликом пуцњаве у фабрици пива "Молсон Курс" у Милвокију. Како преноси "Milwaukee Journal Sentinel", осумњчени је бивши радник фабрике.

Према првим информацијама, међу убијенима је и нападач. Он је наводно данас добио отказ у тој фабрици, а поново је ушао наоружан и то користећи украдену идентификациону картицу.

Полиција је на лицу места и апеловала је на грађане преко Твитера да се не приближавају области око фабрике.

На лицу места се налази више екипа хитне помоћи, на десетине полицијских екипа и специјалци са оклопним возилима. Цео кварт је блокиран.

Из компаније су потврдили инцидент и запосленима издали наређење да пронађу сигурно место за скривање. 

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
6° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом