Евакуација у Хановеру због бомбе из Другог светског рата
Више од 15.000 људи евакуисано је у Хановеру у Немачкој због бомбе заостале из Другог светског рата, објавио је "Хановерше алгемајне цајтунг".
Евакуисано је 15.200 особа, а медији наводе да је 500 килограма тешка бомба пронађена у понедељак у поподневним сатима на градилишту.
У тој области у прекиду је и саобраћај подземне железнице.
Због бомбе и евакуације отказан је и концерт британског музичара Роџера Хоџсона, преноси портал мбс.неwс.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар