Нетанјаху стао испред Ф-35 и запретио Ирану
Израелски премијер Бенјамин Нетанјаху је запретио Ирану, након што је Техеран обелоданио да је премашио границу обогаћивања уранијума, установљену споразумом са светским силама 2015. године.
Бенјамин Нетанјаху је стао испред борбеног авиона Ф-35 током обиласка ваздухопловне базе и рекао да Иран "треба да упамти да ови авиони могу да допру до сваког места на Блиском истоку, укључујући Иран и наравно Сирију", пренела је агенција АП.
Нетанјаху је критичар нуклеарног споразума Ирана и светских сила и позвао је Европу да упостави нове санкције због кршења најновијег кршења споразума.
Израелски премијер стално истиче да никада неће дозволити Ирану да развије способност да направи нуклеарну бомбу.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 7
Пошаљи коментар