Лажна дојава о бомби у згради Си-Ен-Ена

Њујоршка полиција дозволила је запосленима да се врате на посао, након ноћашње евакуације просторија америчке телевизије "Си-Ен-Ен" изазване лажном дојавом о постављеним бомбама, преноси АП.

Наводи се да је полиција објавила да је мушкараца који је имао акценат са југа САД позвао Си-Ен-Ен нешто после десет сати синоћ и рекао да је пет бомби постављено у просторијама телевизије у згради "Тајм Ворнера" на Менхетну.

Полиција је саопштила да је зграда евакуисана и у њој је прво обављена прелиминарна истрага, а потом су просторије претражили и припадници јединице за детонирање бомби.

За то време Си-Ен-Ен је испред зграде наставио са програмом уживо.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
7° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом