Троје новинара из Европе убијено у Централноафричкој Републици
У Централноафричкој Републици су током претходне ноћи неидентификовани нападачи убили три европска новинара тако што су поставили заседу њиховом возилу, објавио је градоначелник најближег града Сибута Хенри Депеле, преноси "Ројтерс".
Први човек овог града, који се налази на 200 километара североисточно од престонице Бангија, рекао је да су убијена два руска и један украјински новинар.
Портпарол председника Централноафричке Републике Албер Јалоке Мокпеме саопштио је да су војници у близини Сибута пронашли три тела "европског изгледа", али није могао да открије њихову националност, нити чиме су се бавили.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар