Индија, трећа тинејџерка силована и спаљена за недељу дана

Тинејџерка стара 16 година подлегла је повредама у држави Мадија Прадеш, након што ју је силовао и запалио 26-годишњи мушкарац, преноси "Гардијан".

Тинејџерку је напао и запалио мушкарац након што му је рекла да ће испричати својој породици за силовање.

Пре недељу дана још две тинејџерке биле су жртве сличних напада у индијској држави Џарканд.

Индијске власти суочене су са обновљеним притиском да реагују поводом сексуалних напада, посебно након бруталног силовања и убиства осмогодишње муслиманске девојчице у Џаму Кашмиру што је изазвало масовне протесте, наводи Гардијан.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
14° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом