Пуцњава у школи у Калифорнији, ученик ранио друга

Четрнаестогодишњи ученик ухапшен након што је из пиштоља ранио друга из одељења у школи у граду Палмдејлу у Калифонији.

На лицу места је пронађен пиштољ, саопштио је шериф округа Лос Анђелес, капетан Дарен Харис, преноси АП.

Према његовим речима, један ђак је погођен у руку, а пуцњава се десила после свађе.

Очекује се да ће се жртва у потпуности опоравити, навео је шериф.

Харис је нагласио да је школа безбедна, али да је и даље закључана, јер званичници чекају да родитељи дођу по своју децу.

Палмдејл се налази северно од Лос Анђелеса, у долини Антелопе.

Агенција подсећа да је од почетка године било је више пуцњава у средњим школама у САД, у којима је било убијених или рањених, а средином фебруара у школи на Флориди убијено је чак 17 особа.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
8° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом