Пожар у хотелу у Грузији, 11 мртвих

Најмање 11 особа је погинуло а 21 повређена у пожару који је избио у луксузном хотелу у грузијском граду Батуми на обали Црног мора.

Пожар је избио у хотелу "Леоград" где је била приређена вечера за учеснике избора за Мис Грузије 2017, јавила је агенција Тас, позивајући се на грузијско Министарство унутрашњих послова.

Ниједна од учесница такмичења није повређена, као ни још 100 других гостију и запослених у хотелу који су успели да изађу преко пожарних степеница.

Међу повређенима је један израелски као и 12 турских држављана, преноси Ројтерс.

Узрок пожара још није познат.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
5° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом