Експерт ЦИА: Ким Џонг Ун је веома рационалан политичар
Лидер Северне Кореје Ким Џонг Ун је рационалан политичар и Сједињене Америчке Државе морају да схвате да имају посла са земљом која има нуклеарно оружје, изјавио је експерт ЦИА за Кореју Јонг Сук Ли.
"Код нас постоји тенденција да се потцењује његов конзервативизам", рекао је Јонг Сук Ли, пренео је АФП.
Навео је да Ким Џонг Ун жели да "влада дуго времена и премине у сопственом кревету".
Амерички политичари, укључујући и председника САД Доналда Трампа константно тврде да је лидер Северне Кореје ирационалан "лудак", навела је француска новинска агенција.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар