Русија, представници Си-Ен-Ена на разговору због кршења закона
Државно регулаторно тело за комуникације "Роскомнадзор" оптужило је амерички ТВ канал "Си-Ен-Ен интеренешенел" за кршење медијског закона Русије.
Ројтерс преноси да је "Роскомнадзор" саопштио да је због тога на разговор позвао представнике Си-Ен-Ена.
На сајту ове институције наведено је да ће "Роскомнадзор" размотрити издавање упозорења америчком ТВ каналу због наводних кршења закона и кршења услова издавања дозволе за емитовање програма.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар