Хапшење џихадиста у Турској, један убијен

Турске безбедносне снаге убиле су једног припадника Исламске државе и ухапсиле четворицу, за које се веровало да планирају бомбашки напад у Турској, саопштила је канцеларија локалног гувернера.

Турске снаге у региону Хатај, који се граничи са Сиријом зауставиле су возило са пет особа, након што су добили информацију од обавештајних служби да су они дошли у Турску како би извели бомбашки напад, преноси АП.

Како се наводи, четворица мушкараца се одмах предала, док је пети отворио ватру на полицију, при чему је повређен.

Он је касније преминуо у локалној болници, а идентификован је као сиријски држављанин.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
14° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом