Погинуло девет војника и 40 исламиста у Чаду
Девет војника из Чада и 40 џихадиста погинуло је у сукобу који је уследио после напада исламиста Боко харама на војни пункт, навели су локални и извори у служби безбедности.
Обрачун је уследио након што су џихадисти напали пункт Каига, на шта су војници Чада узвратили, пренео је АФП.
Војни званичник је потврдио да је дошло до напада исламиста, али није прецизирао колико је војника погинуло, наводи француска агенција.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар