Русија, ухапшено десет особа због тероризма

Федерална служба безбедности ухапсила је десет држављана земаља Централне Азије, припадника криминалне групе који су припремали терористичке нападе у Москви и Санкт Петербургу.

"Десет особа ухапшено је у Москви и Санкт Петербургу. Имали су четири ручно израђене бомбе велике разорне моћи које су им одузете", рекли су у информационом центру Федералне службе безбедности за Тас.

Додали су и да су ухапшени признали да су имали контакте са лидерима такозване Исламске државе.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 25. фебруар 2026.
10° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом