Приведен због фотографије са нападачем из Нице
Ухапшена и шеста особа у вези са нападом у Ници. Осумњичени се фотографисао са нападачем испред камиона којим је почињен злочин.
Француска полиција привела је једног мушкарца пошто је пронађена фотографија на којој се сликао са Мухамедом Лауајом Булелом, који је прошлог месеца камионом на шеталишту у Ници покосио и убио 84 особе.
Како је саопштио званичник канцеларије тужилаштва у Паризу, 36-годишњем мушкарцу је одређен притвор због повезаности с тероризмом.
Он је приведен пошто су су власти пронашле фотографију на којој се сликао са Булелом испред камиона којим је извршен напад, пренео је АП.
Тај мушкарац је шеста особа ухапшена у вези са овим нападом.
У нападу у Ници повређено је на стотине људи. Напад је извршен на Дан пада Бастиље 14. јула.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар