Путин: Турска пропушта наоружане људе
Турска до сада није показала да је у стању да се носи са приливом наоружаних група из суседних земаља, изјавио је председник Русије Владимир Путин.
Путин је, говорећи о безбедности руских туриста, навео да турске власти не могу да спрече прилив наоружаних група.
"Нажалост, добро нам је познато да власти у Турској не могу да се носе са приливом наоружаних група из суседних земаља јер, по свему судећи, сарађују са њима", истакао је Путин.
Руски председник је поменуо и Египат, као омиљену дестинацију Руса, наглашавајући да и "тамо има још много тога да се уради како би локалне власти могле да гарантују безбедност", преноси Ројтерс.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 2
Пошаљи коментар