Протести у Паризу, осморо ухапшено
Осам особа је ухапшено због нереда на протесту у Паризу пошто су демонстрати постали насилни, нападајући зграду полиције, оштећујући аутомобиле и демолирајући канцеларије банка.
Демонстранти који протестују због реформе рада су током јутарњих часова узалуд покушавали да дођу до резиденције француског премијера Мануела Валса, који борави у Алжиру.
Полиција је саопштила да се на скупу у Паризу окупило око 300 људи, додајући да је сада ситуација мирна на такозваном седећем протесту.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар