уторак, 17.11.2015, 14:38 -> 14:55
Извор: Танјуг
Поново затворен Ајфелов торањ
Највећа туристичка атракција у Паризу, Ајфелов торањ, поново је данас затворен, само дан пошто је био отворен после терористичких напада у петак, у којима је погинуло 129 људи.
Портпарол Ајфеловог торња Марта Озболт је рекла да торањ јутрос није отворен за посетиоце, при чему није навела конкретан разлог за то, али је алудирала на актуелну ситуацију у француској престоници, пренела је агенција АФП.
Ајфелов торањ је поново био отворен у понедељак, након што два дана није примао посетиоце услед терористичких напада у Паризу од петка.
У понедељак увече тај споменик је био осветљен у црвеној, белој и плавој боји француске заставе.
Зграде у престоницама широм света су претходних дана такође биле осветљене у тим бојама, у знак солидарности са Француском.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар