недеља, 05.04.2015, 09:55 -> 10:00
štampajСрушио се авион са тоном кокаина
Венецуеланска полиција пронашла је мали авион који се срушио у централном делу земље, а био је натоварен тоном кокаина, саопштила је канцеларија тужиоца.
На месту несреће пронађена су три тела кријумчара, који су настрадали приликом пада авиона, преноси Танјуг.
Истражитељи кажу да се авион срушио на приватном поседу у покрајини Кохедес. Још није утврђено где је кокаин требало да буде превезен.
Кријумчари уобичајено превозе дрогу из Венецуеле у земље Централне Америке, одакле се забрањене сусптанце шаљу у САД.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 2
Пошаљи коментар