Читај ми!

Ваздушни напади на екстремисте у Сирији

У данашњим ударима ваздухопловних снага Сирије на положаје екстремиста у северној провинцији Рака, убијен је најмање 31 припадник Исламске државе, саопштила је сиријска Опсерваторија за заштиту људских права.

Режим је извео 13 напада на град Раку и 11 на Табку у провинцији Рака. Десетине екстремиста је рањено, преноси Танјуг.

Председник ове групе, са седиштем у Британији, Рами Абдел Рахман је изјавио да су ово најинтензивнији удари сиријских снага на положаје Исламске државе.

Исламска држава од фебруара под контролом држи већи део провинције Рака, пошто је поразила друге побуњеничке групе које су се бориле против режима председника Башара Асада, подсетила је агенција АФП.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 02. мај 2026.
20° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом