Читај ми!

Поново бомбашки напади у Ираку

Најмање десет људи је погинуло, а 20 је повређено у два бомбашка напада на пијаци на истоку Ирака, дан уочи парламентарних избора у тој земљи.

Две бомбе експлодирале су око 10 часова, по локалном времену у Садији, недалеко од града Ханакина, где је јуче у бомашком нападу страдало 30 људи, саопштила је ирачка полиција.

Садијах је део спорне територије коју жели да припоји аутономни ирачки Курдистан. Ту могућност власти у Багдаду категорички одбацују.

Насиље у Ираку је у порасту уочи парламентарних избора, заказаних за 30. април.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 26. јул 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом