Читај ми!

Преврнуо се аутобус, 30 деце повређено

У превртању аутобуса, на југу Немачке, 30 деце повеређено. Возач изгубио контролу током изненадне олује, у близини града Фрајзинг, саопштиле полиција

Најмање 30 деце је повређено, од којих нека тешко, када се преврнуо аутобус на југу Немачке, саопштили су званичници.

Портпарол полиције Баварске Улрих Попзел рекао је да је, по свему судећи, возач изгубио контролу током изненадне олује са градом у близини града Фрајзинг, преноси АП.

Он је додао да су на место несреће упућене све службе и средства, укључујући неколико хеликоптера, који су превезли децу у оближње болнице.

Попзел је навео да је аутобус враћао кућама децу са одмора.

Након што се аутобус преврнуо дошло је до ланчаног судара неколико возила, а за сада није познато колико је људи повређено.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 05. јул 2025.
26° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом