Читај ми!

Пуцњава у дискотеци у Француској

Осам особа рањено је ноћас када је наоружани мушкарац почео да пуца на дискотеку "Вамос" на северу Француске пошто му је забрањен улаз.

Наоружани мушкарац, изнервиран што није пуштен у дискотеку "Вамос" на север Француске, почео да пуца насумице и притом ранио осморо људи, саопштиле су француске хитне службе. 

Извор близак полицијској истрази рекао је да је пет рањених задобило само мање повреде у пуцњави близу места Камбре, наводи АФП.

Нападач је после пуцњаве побегао аутомобилом, рекао је полцијски овај извор.

Инцидент се догодио недељу дана пошто је један мушкарац убио двоје људи у ноћном клубу у Лилу, такође на северу Француске, светећи се због тога што је био избачен из клуба.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 24. септембар 2025.
22° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом