недеља, 10.06.2012, 13:10 -> 14:53
Авионска несрећа у Украјини
Авион са два члана посаде и 16 падобранаца срушио се, због јаке олује, 30 километара западно од Кијева. Пет особа је погинуло, 13 повређено.
Пет особа је погинуло а 13 је повређено када се због јаке олује срушио авион, у коме се налазило 16 падобранаца и два члана посаде.
До несреће је дошло када је авион "Л-410" покушао да слети на аеродрому Борођанка, 30 километара западно од Кијева.
Aвион je покушао да слети, током јаке олује, праћене тешком кишом и снажним ветровима, саопштило је украјинско Министарство за ванредне ситуације, наводећи да су повређени пребачени у болницу.
Авион је припадао школи за обуку пилота.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар