четвртак, 08.03.2012, 23:03 -> 23:42
štampajНапад на психијатријску болницу
Двоје људи је погинуло, а седам рањено у нападу на једну психијатријску болницу у Питсбургу у САД.
У нападу на једну психијатријску болницу у Питсбургу у САД, двоје људи је погинуло, а седам рањено, саопштио је вечерас тамошњи Медицински центар.
Портпарол тог центра Пол Вуд, навео је да је полиција наговестила да је сам нападач једна од жртава.
Напад се десио поподне, а полиција је у првим извештајима навела да је "неко отворио ватру" у психијатријској клиници Универзитета у Питсбургу.
Један локални лист навео је да је међу рањенима и један полицајац. На лице места дошле су специјалне полицијске снаге и блокирале околне улице.
Већина студената Медицинског центра Универзитета у Питсбургу је на пролећном распусту.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар