уторак, 15.11.2011, 17:44 -> 20:51
štampajПолицајци незадовољни правосуђем
На подручју Пчињског округа, у протекле две године повређено је 27 полицајаца док су обављали своју дужност. Незадовољан радом правосуђа, Независни синдикат полиције организовао је протест у Врању.
Од 2009. године, на подручју Пчињског округа, повређено је 27 полицајаца на задатку, и поднете су 194 пријаве.
Чланови независног синдиката полиције организовали су протест у Врању, и председницима судова и Тужилаштва предали писма, у којима траже да се нападачи на полицију не штите већ да им се изричу строге казне.
Независни синдикат полиције незадовољан је радом правосуђа. Чланови тог синдиката сматрају да права и слободе радника МУП-а нису адекватно заштићени.
У два одвојена случаја у Врању нападаче на полицију суд је пустио да се бране са слободе.
Протест у Врању подржали су и полицајци из Новог Сада, Београда, Ниша, Пирота и Краљева.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 3
Пошаљи коментар