Почела сезона скијања на Копаонику

Први дан ски сезоне на Копаонику је бесплатан. За скијаше и бордере припремљена је стаза Караман гребен, а до краја ове недеље важи попуст на ски пас од 70 одсто.

Захваљујући систему за вештачко оснежавање, који је радио четири дана без престанка и природном снег који је падао претходних дана, припремљена је стаза за прво овогодишње скијање.

На стази, која је званично отворила сезону скијања, има 20 центиметара утабаног снега.

Након пуштања у рад Караман гребена, припремају се и стазе Панчићев врх и Крст, које ће бити отворене за скијаше чим се буду стекли услови.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

четвртак, 26. фебруар 2026.
6° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом