четвртак, 01.10.2015, 14:34 -> 15:41
štampajБесплатне ужине и превоз за најсиромашније ученике
У оквиру Локалног акционог плана за децу из буџета града Крушевца издвојено је 3,5 милиона динара за помоћ социјално најугроженијим ђацима. Бесплатан аутобуски превоз, по том основу, оствариће 50 ученика прве године средњих школа, док ће 460 основаца ове школске године добијати бесплатне ужине.
Из буџета града Крушевца издвојено је 3,5 милиона динара за помоћ социјално најугроженијим ђацима.
Бесплатан аутобуски превоз оствариће 50 ученика прве године средњих школа, док ће 460 основаца ове школске године добијати бесплатне ужине.
Потврде за остваривање тог права директорима крушевачких образовних установа уручене су на свечаности у Мозаик сали Скупштине града.
rts.krusevac@rts.rs
+381 37 438 707
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар