Возаче очекује појачан саобраћај

У Србији је и данас могућ појачан саобраћај, а временске прилике су нешто повољније, мада возаче током дана могу пратити повремено мокри коловози, саопштио је АМСС.

Многи су искористили претходни дан да отпутују негде са првомајске празнике, међутим и у току данашњег дана могућ је појачан саобраћај и нешто већи број возила, пре свега на ауто-путевима, као и на свим путевима који воде ка туристичким местима и викенд насељима и излетиштима који воде ка туристичким местима и викенд насељима и излетиштима.

Тренутно се за наплату путарине чека од 5-10минута.

Према последњим подацима Управе граничне полиције, на нашим граничним прелазима за путничка возила нема дужих задржавања од 30 минута. 

Саветује се возачима да уколико дође до дужих чекања, користе мање оптерећене и алтернативне граничне прелзе као што су Шид и Бачка Паланка са Хрватском, Келебију и Бачки Брег са Мађарском, а у времену од 7 до 19 часова отворени су и Хоргош два, Бачки Виногради, Бајмок иЂала.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 11. фебруар 2026.
13° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом