Повољни временски услови, без проблема у саобраћају
Саобраћај на путевима у Србији се обавља без проблема с обзиром на повољне временске услове, саопштио је АМСС.
Према прогнози метеролога, очекује се веома топло и сунчано време за ово доба године.
АМСС наводи да с обзиром на повољне временске прилике, ако се изузме јутарња магла, учесницима у саобраћају остаје да поштују прописе, не угрожавајући своју и туђу безбедност и да буду посебно опрезни на деоницама где се обављају радови.
Услед радова на санацији клизишта на снази је обустава саобраћаја на деоници Уб-Коцељева, у општинама Мионица и Коцељева.
Саобраћај се за време извођења радова одвија алтернативним путним правцем преко Дружетиа, Памбуковице и Новака.
Радови ће се изводити до 26. новембра, уколико временски услови то дозволе и обезбеђени су адекватном привременом саобраћајном сигнализацијом и опремом.
Према последњим информацијама Управе граничне полиције, на нашим граничним прелазима, на путничким терминалима тренутно нема дужих задржавања од 15-20 минута.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар